Dodavatelé

Hledáte dodavatele nebo nové kolegy pro váš projekt? Rozhlédněte se po možnostech ve Zlínském kraji. Všechny kontakty v naší databázi jsou ověřené a získané na doporučení. Pokud potřebujete tip na dodavatele z jiných oborů, stačí nás kontaktovat. PS: Databázi postupně rozšiřujeme.

Chcete být uvedeni v této databázi? Dejte nám o sobě vědět.

Všichni dodavatelé
imgmiklasova-andrea

Comparz film Morava

Castingová agentura
+420 603 256 595
Krátká 779, Hulín

Široký výběr herecké a komparzní databáze. Casting dle vašich požadavků (včetně pořízení fotografií) po celé jižní a severní Moravě. Profesionální přístup, dobrá organizace. Koordinace komparzu na natáčení. Zajišťování kostýmů, Lock- Up. Agentura pracuje po celé České republice.

Reference

Filmy: Poslední aristokratka; Smečka; Erhart; Admin; Shoky Morthy - Poslední velká akce   
Studentský film TAROT
Internetový seriál: Kapitán Říp
Reklamní spoty: Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně – „Buď pozér", Hamé – Májka, Kaufland, Notino
Spolupráce s agenturou Cinema Casting: Seriál „Místo činu Ostrava" (koordinátor na natáčení a hledání komparzu Karlova Studánka), film Zátopek (koordinace na place).

Testování webu pro Generali 2021.

O nás / o mně:

Agentura se specializuje na casting, koordinaci pro český i zahraniční film, seriály a reklamu při natáčení ve Zlínském kraji a na jižní a severní Moravě. 

Vlastní také Muzeum hraček Hulín. Muzeum je nejen retro muzeum hraček, ale i oblečení, doplňků, kočárků pro panenky i pro maminky, k dispozici jsou i koloběžky, dětská kola, hry, vybavení do kuchyně, kosmetiku, fény atd. Pořádají i dobové přehlídky. 

Filmaři, nenechte si ujít důležité informace ze Zlínského kraje. Přihlaste se k odběru novinek.

Sledujte nás