Slide 1

Filmové ateliéry ve Zlíně a okolí

Potřebujete k tvorbě větší prostory? Přijeďte natáčet do Zlína. Zdejší ateliéry jsou vám otevřeny. Filmová kancelář ZLÍN FILM OFFICE vám ráda zprostředkuje kontakty na majitele těchto filmových ateliérů:

Ateliér o rozloze cca 225 m2 a  výšce 4 m, ve kterém tvořil svá legendární díla Karel Zeman. Studio se nachází v klidné lokaci, přitom však v krátké vzdálenosti od centra Zlína (areál filmových ateliérů). Studio prošlo v roce 2018 kompletní rekonstrukcí a dnes je plně vybaveno nejmodernější technikou. Prostor lze rozdělit na dva nezávislé ateliéry se zázemím pro maskéry, herce a vůbec pro celý štáb. Vznikla taky samostatná obrazová režie, střižna, pracoviště pro kolorování a zvukové studio. Ateliér je tak připraven na kompletní řetězec natáčecích a postprodukčních prací.

fotogalerie
Zemanuv-atelierZlinzdrojZlin-Film-Office07
Zemanuv-atelierZlinzdrojZlin-Film-Office06
Zemanuv-atelierZlinzdrojZlin-Film-Office05
Zemanuv-atelierZlinzdrojZlin-Film-Office04
Zemanuv-atelierZlinzdrojZlin-Film-Office03
Zemanuv-atelierZlinzdrojZlin-Film-Office02
Zemanuv-atelierZlinzdrojZlin-Film-Office01
Zemanuv-atelierZlinzdrojZlin-Film-Office08
Zemanuv-atelierZlinzdrojZlin-Film-Office13
Zemanuv-atelierZlinzdrojZlin-Film-Office12
‚Ateliér 36‘ společnosti Filmové ateliéry, s. r. o.  (areál filmových ateliérů: Filmová, 174, Zlín – Kudlov) o ateliérové ploše 12 x 18m, tj. 216 m2 s výškou 11 m. Kompletní plochu je možno nasvítit pomoci pevného pochůzkového roštu opatřeného 55 ks elektricky ovládaných teleskopů. Zázemí ateliéru tvoří klub s vlastním sociálním zázemím o ploše 200 m2. Dále pak 50 m2 pro uskladnění techniky. Parkování pro osobní i dodávkové vozy (počínaje lednem 2018).

Moderně vybavený ateliér společnosti IS Produkce s. r. o. ve Zlíně – 120 m2.  V prostorách je k dispozici greenscreen nekonečné pozadí. Ateliér je akusticky upraven pro natáčení kontaktního zvuku bez nežádoucích přeslechů a room efektu. Součástí vybavení je např. stropní závěsný systém, čtecí zařízení, digitální řízená jízda 1,5m s řízenou kamerovou hlavou a řízenou točnou, a další.

fotogalerie
atelierIS03
atelierIS02
atelierIS01

Fotoateliér společnosti MOTÝL MÉDIA, s. r. o. ve Valašském Meziříčío velikosti  105 m2. Ateliér je vybaven stropním kolejnicovým systémem, základním světelným parkem pro foto i video, přípravnou, kostymérnou, zázemím a bezbariérovým přístupem. K dispozici je též příruční sklad o rozloze 100 m2.

fotogalerie
FotoatelierMotyl-media03
FotoatelierMotyl-media02
FotoatelierMotyl-media01

 Ateliér (cca 60 m2),  zvukové a televizní studio Fakulty multimediálních komunikací, Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně

fotogalerie
studioneon03
studioneon02
studioneon01
atelierkamarad

Pokud máte o prohlídku či pronájem některého z ateliérů zájem, kontaktujte ZLÍN FILM OFFICE.

Aktuálně:

Kontakt

ZLÍN FILM OFFICE

Filmová 174

761 79  Zlín – Kudlov


Magdaléna Hladká

výkonná ředitelka

tel.: +420 778 515 500

e-mail: magdalena@zlin-film.cz