Slide 1

VÝZVA: Filmaři hledají komparzisty pro natáčení seriálu ve Zlínském kraji

Společnost Filmové ateliéry Zlín hledá pro připravované natáčení rodinného seriálu ‚Kriminálka 5.C‘ (dříve komunikováno pod pracovním názvem ‚Malí velcí detektivové‘) do honorovaných komparzních rolí děti, dospělé i seniory. Natáčení bude probíhat ve Zlínském kraji převážně v červenci a září 2018. Zájemci mohou posílat své fotky s uvedením věku, bydliště, e-mailové adresy a mobilního telefonu na filmateliery@filmateliery.cz.

Lidé, kteří se na základě této vyzvy přihlásí, budou zařazeni do databáze komparzistů. Výběr pro jednotlivé komparzní role bude realizován vždy pár dní před samotným natáčením, kdy vybrané zájemce osloví produkce a dohode se s nimi na podrobnostech (datum, čas a místo natáčení).

Komparzisté se objeví převážně v davových scénách bez dialogů (sehrají např. běžný provoz v ulicích, v ZOO, parku, na trhu atd.).

Seriál Kriminálka 5. C vzniká v koprodukci České televize, společnosti Filmové ateliéry, s.r.o., produkční firmy Alef Film & Media, Rozhlasu a televízie Slovenska. Hlavní námětem je příběh dětí, které narazí na pašeráky exotických zvířat. Režie se ujme Juraj Nvota. Natáčení podpořil udělením dotace Zlínský kraj.

S tvůrci seriálu spolupracuje v oblastech příprav spojených s natáčením ve Zlínském kraji také filmová kancelář ZLÍN FILM OFFICE. Nábor komparzistů je však kompletně řešen produkcí. Na tu se mohou zájemci obracet také s případnými dotazy, a to prostřednictvím výše uvedeného e-mailu.

Zpět na ZLÍN FILM

 

Aktuálně:

Kontakt

ZLÍN FILM OFFICE

Filmová 174

761 79  Zlín – Kudlov


Magdaléna Hladká

výkonná ředitelka

tel.: +420 778 515 500

e-mail: magdalena@zlin-film.cz