Slide 1

V Kroměříži proběhne nábor komparzistů do nového filmu režiséra Václava Kadrnky

V průběhu března a dubna letošního roku proběhne ve Zlínském kraji natáčení nového filmu režiséra Václava Kadrnky „Zpráva o záchraně mrtvého". Projekt vzniká v koprodukci s Českou televizí a získal také podporu Zlínského kraje. Produkce hledá zájemce z regionu o komparz i vedlejší dětskou roli. Nábor proběhne ve středu 29. ledna.

Produkce hledá:

  • muže a ženy ve věku 18–80 let
  • chlapce pro vedlejší roli ve věku 7–9 let, s výrazným pohledem očí a jemnými rysy.

Zájemci se mohou přijít přihlásit ve středu 29. 1. 2020 od 10 do 19 hodin do budovy Arcibiskupského gymnázia v Kroměříži.

Honorář za filmovací den FD á/ 500 – 1 000,- Kč.

V případě, že se zájemci nemohou dostavit na casting osobně, mohou tak učinit e-mailem. V takovém případě je zapotřebí přiložit svoji aktuální fotografii (pokud možno celé postavy) a napsat svoji výšku, datum narození, konfekční velikost, velikost bot a město, odkud jsou. Důležité je připojit také svůj telefonní kontakt. Do předmětu zprávy je pak pro lepší orientaci dobré uvést "Komparz Kroměříž" nebo „Chlapec - vedlejší role“. Kontaktní osoba, na kterou lze přihlášky i další dotazy směrovat, je Jonáš Vacek (vacek.jonas@gmail.com, 775 234 515).

Aktuálně:

Kontakt

ZLÍN FILM OFFICE

Filmová 174

761 79  Zlín – Kudlov


Magdaléna Hladká

výkonná ředitelka

tel.: +420 778 515 500

e-mail: magdalena@zlin-film.cz